Serwis klimatyzacji domowych

Serwis klimatyzacji w Czechowicach-Dziedzicach, Bielsku-Białej, Pszczynie, Goczałkowicach, Chybiu oraz na całym Podbeskidziu.

Zgłoś awarię

Klimatyzacja nie działa? Zadzwoń i zamów serwis.

Dzwoń teraz: 795 810 600

Stała obsługa serwisowa

Okresowe przeglądy oraz konserwacja przedłuża cykl życia klimatyzatorów oraz gwarantuje ich bezproblemową eksploatację. Serwisujemy zarówno urządzenia zamontowane przez nas jak i przez innych instalatorów.

Naprawa klimatyzatorów

Naprawiamy klimatyzację obsługiwanych przez nas marek klimatyzatorów w ramach serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. W przypadku stwierdzenia awarii klimatyzatora prosimy o zgłoszenie telefoniczne, na miejscu dokonamy diagnozy usterki i wyceny kosztów naprawy (w przypadku napraw pogwarancyjnych).

Naprawa klimatyzatorów m.in. na terenie miast: Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Żywiec i w okolicach tych miejscowości.

Przeglądy klimatyzatorów

Okresowe przeglądy klimatyzatorów zapobiegają nieprzewidzianym awariom urządzeń. Gwarantuje to niezakłoconą pracę urządzenia w całym okresie jego użytkowania.

Przegląd obejmuje m.in. sprawdzenie podstawowych komponentów klimatyzatora, stanu filtrów i parownika, połączeń układów i instalacji, szczelności układu chłodzenia.

Obsługa eksploatacyjna

Zapewniamy ciągłą obsługę eksploatacyjną zamontowanych przez naszą firmę klimatyzatorów. Obejmuje ona np. odgrzybianie klimatyzatorów, czyszczenie klimatyzatorów czy też uzupełnianie czynnika chłodniczego.

Prawidłowa eksploatacja klimatyzatorów, zgodna z zaleceniami producenta, sprawi że bez zakłóceń będzie można docenić komfort płynący z posiadania klimatyzatora.

Serwisujemy klimatyzatory wielu marek

klimatyzatory LG
klimatyzatory Mitsubishi
klimatyzatory Samsung
klimatyzatory Rotenso
klimatyzatory Haier
klimatyzatory AUX
klimatyzatory Gree
klimatyzatory Sinclair
klimatyzatory Sevra

Co mówią nasi klienci?

Autor:
Leszek Górski

Firmę FOREST KLIMATYZACJE znalazłem w internecie kierując się opiniami. Pan Bartek bardzo szybko i kompetentnie przedstawił mi kilka opcji. Teraz z pełnym przekonaniem dokładam swoją opinię. Robota wykonana profesjonalnie, szybko i terminowo, a nawet przed umówionym terminem. Nie bez znaczenia jest to, że robota została wykonana czysto i starannie.

Opinia z: Google

Autor:
Michał Baranowski

Podobnie jak inni oceniający na usługi Forest, Pana Bartka, zdecydowałem się przez dobre oceny tutaj. Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że nie zawiodłem się. Firma Pana Bartka rzetelnie wykonała usługę montażu klimatyzacji Multi-Split. Co ważne, montaż został wykonany bardzo czysto, Panowie zostawili po sobie porządek, nawet poodkurzali mieszkanie :) W każdym momencie montażu mogłem liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze rozwiązania. Mimo przeciwności, jakie stawiał budynek, stare budownictwo, krzywe ściany, braki prądu - Panowie ukończyli całość w umówionym terminie :) Serdecznie polecam niezdecydowanym :)

Opinia z: Google

Autor:
Jan Konior

Profesjonalnie i sprawnie zrobiony serwis klimatyzacji. Pan był bardzo fachowy i rzetelny w tym co robił. Jestem bardzo zadowolony z usługi! Polecam

Opinia z: Google

Autor:
kamil kamil

Usługa przeglądu klimatyzacji wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Szybki czas realizacji. Polecam.

Opinia z: Google

Autor:
Hi I am Paulina

Polecam! Pełen profesjonalizm, pomoc w doborze sprzętu do potrzeb klienta, przystępne ceny. Wszystko działa bez zarzutu. Szybki kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

Opinia z: Google

Autor:
Bartosz Dąbrowski

Wszystko fachowo, najlepsze ceny i pełny profesjonalizm. Pan Bartek zawsze znajdzie optymalne rozwiązanie i co najważniejsze - z zachowaniem pełnej estetyki. Polecam

Opinia z: Google

Autor:
Ela W

Szczerze polecam Forest Klimatyzacje🙂Wybraliśmy firmę przez opinie na Google i nie zawiedliśmy się. Super podejście do klienta, bardzo szybka realizacja. Dostaliśmy porównanie kilku różnych opcji dopasowane do naszych potrzeb. Ceny również konkurencyjne. Montaż szybki, estetyczny i bezproblemowy dzięki fachowej wiedzy i profesjonalnym narzędziom.

Opinia z: Google

Autor:
Renata Babrzyńska

Pan Bartek wykazał się ogromnym profesjonalizmem, świetnie doradził wybór klimatyzacji do naszego lokalu. Współpraca, kontakt i czas realizacji - miły i szybki. Polecam wszystkim!! :)

Opinia z: Google

Autor:
Łukasz Sporysz

Polecam Forest Klimatyzację, pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły i w porównaniu z innymi firmami bardzo przyzwoite ceny.

Opinia z: Google

Autor:
Monika D

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Wszystko działa bez zarzutu. Ekspresowy montaż.

Opinia z: Google

Autor:
Paweł Białas

Szybka realizacja, fachowe doradztwo, instalacja działa bez zarzutu. Fachowiec posprzątał po sobie. Same plusy

Opinia z: Google

Autor:
Szymon Star.

Świetny i profesjonalny Pan Bartek, dojazd do domu, bezpłatna konsultacja, świetny dobór klimatyzacji! Przyjechali naprawdę profesjonalni pracownicy, którzy sprawnie i czysto dokonali montażu klimatyzacji! Tak jak zastali pomieszczenie, tak je czyste pozostawili! Wszystko działa bez zarzutu. Pełen profesjonalizm gorąco polecam
Pierwsza konserwacja wykonana profesjonalnie, punktualnie, szybko, sprawnie i czysto. Klimatyzatory prezentują się doskonale, pracują jeszcze lepiej. Polecam.

Opinia z: Google

Autor:
Klaudia Srogosz

bardzo profesjonalna obsługa, szybki montaż polecam :)

Opinia z: Google

Chcesz o coś zapytać?

Zachęcamy do kontaktu osobistego w celu skonsultowania Państwa oczekiwań i potrzeb odnośnie zamontowania klimatyzacji w waszym miejscu zamieszkania.
Odpowiemy na wszystkie pytania i prostymi słowami postaramy się wytłumaczyć wszystkie zagadnienia i wątpliwości związane z instalacją klimatyzacji.

Dzwoń teraz: 795 810 600