Klimatyzacja z montażem

Montaż klimatyzacji w Czechowicach-Dziedzicach, Bielsku-Białej, Pszczynie, Goczałkowicach, Chybiu oraz na całym Podbeskidziu.

Montujemy klimatyzację w domach i mieszkaniach w bloku, w biurach i punktach usługowych.

Chcę zapytać o wycenę

Nie musisz znać się na klimatyzacji

  • Pomożemy dobrać klimatyzator

    Jesteśmy profesjonalistami w zakresie klimatyzacji. Dobierzemy jednostkę o optymalnej mocy dopasowanej do wielkości pomieszczeń i w założonym budżecie.

  • Zapewniamy serwis klimatyzatorów

    Po zamontowaniu klimatyzacji oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych oraz okresowe przeglądy zamontowanych klimatyzatorów.

  • Klimatyzator wraz z montażem

    Nie kupuj klimatyzatora samodzielnie. Przedstawimy Ci korzystną ofertę na klimatyzator sprawdzonej marki oraz montaż. Satysfakcja gwarantowana.

Montaż klimatyzacji w domach, mieszkaniach i biurach

Coraz większe upały w sezonie letnim zwiększają zainteresowanie montażem klimatyzacji. Dziś klimatyzatory montuje się już nie tylko w biurach ale także w domach jednorodzinnych i w mieszkaniach w blokach.
Montaż klimatyzacji m.in. w takich miastach jak Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Żywiec i w okolicach tych miejscowości.

Optymalny dobór urządzeń

Ogólny koszt eksploatacji klimatyzacji zależy przede wszystkim od dobrania klimatyzatora dopasowanego mocą do konkretnego pomieszczenia. W grę wchodzą tu takie czynniki jak jego powierzchnia, grubość murów, izolacja termiczna itp.

Nie kupuj klimatyzatora na własną rękę. Przedstawimy Ci kilka idealnie dopasowanych opcji do wyboru, spośród urządzeń jakie znamy i możemy polecić. Dostarczamy idealne klimatyzatory razem z montażem i obsługą serwisową.

Komfort latem i zimą

Współczesne klimatyzatory nie tylko ochładzają powietrze gdy jest gorąco, ale także potrafią je podgrzać gdy jest zimno. Klimatyzator potrafi również nawilżyć lub osuszyć powietrze, a ponadto oczyścić je z zanieczyszczeń. To w pełni uniwersalne wielofunkcyjne urządzenia.

Nasza oferta obejmuje klimatyzatory uznanych na całym świecie marek w pełnej palecie rozwiązań, które zadowolą zarówno klientów poszukujących najlepszej ceny jak i najwyższej jakości.

Wysoka jakość usług

Każde zlecenie na montaż klimatyzacji traktujemy w sposób indywidualny. Służymy pomocą i radą na każdym etapie, od wyboru klimatyzatora dostosowanego do osobistych preferencji, po wybór miejsca jego montażu.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do estetyki i kultury pracy. Dbamy o to by klimatyzatory zostały zawieszone prosto, a przewody i okablowanie nie psuły efektu wizualnego. Pracujemy czysto i zostawiamy po sobie porządek.

Montujemy klimatyzatory renomowanych marek

klimatyzatory LG
klimatyzatory Mitsubishi
klimatyzatory Samsung
klimatyzatory Rotenso
klimatyzatory Haier
klimatyzatory AUX
klimatyzatory Gree
klimatyzatory Sinclair
klimatyzatory Sevra

Co mówią nasi klienci?

Autor:
Leszek Górski

Firmę FOREST KLIMATYZACJE znalazłem w internecie kierując się opiniami. Pan Bartek bardzo szybko i kompetentnie przedstawił mi kilka opcji. Teraz z pełnym przekonaniem dokładam swoją opinię. Robota wykonana profesjonalnie, szybko i terminowo, a nawet przed umówionym terminem. Nie bez znaczenia jest to, że robota została wykonana czysto i starannie.

Opinia z: Google

Autor:
Michał Baranowski

Podobnie jak inni oceniający na usługi Forest, Pana Bartka, zdecydowałem się przez dobre oceny tutaj. Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że nie zawiodłem się. Firma Pana Bartka rzetelnie wykonała usługę montażu klimatyzacji Multi-Split. Co ważne, montaż został wykonany bardzo czysto, Panowie zostawili po sobie porządek, nawet poodkurzali mieszkanie :) W każdym momencie montażu mogłem liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze rozwiązania. Mimo przeciwności, jakie stawiał budynek, stare budownictwo, krzywe ściany, braki prądu - Panowie ukończyli całość w umówionym terminie :) Serdecznie polecam niezdecydowanym :)

Opinia z: Google

Autor:
Jan Konior

Profesjonalnie i sprawnie zrobiony serwis klimatyzacji. Pan był bardzo fachowy i rzetelny w tym co robił. Jestem bardzo zadowolony z usługi! Polecam

Opinia z: Google

Autor:
kamil kamil

Usługa przeglądu klimatyzacji wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Szybki czas realizacji. Polecam.

Opinia z: Google

Autor:
Hi I am Paulina

Polecam! Pełen profesjonalizm, pomoc w doborze sprzętu do potrzeb klienta, przystępne ceny. Wszystko działa bez zarzutu. Szybki kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

Opinia z: Google

Autor:
Bartosz Dąbrowski

Wszystko fachowo, najlepsze ceny i pełny profesjonalizm. Pan Bartek zawsze znajdzie optymalne rozwiązanie i co najważniejsze - z zachowaniem pełnej estetyki. Polecam

Opinia z: Google

Autor:
Ela W

Szczerze polecam Forest Klimatyzacje🙂Wybraliśmy firmę przez opinie na Google i nie zawiedliśmy się. Super podejście do klienta, bardzo szybka realizacja. Dostaliśmy porównanie kilku różnych opcji dopasowane do naszych potrzeb. Ceny również konkurencyjne. Montaż szybki, estetyczny i bezproblemowy dzięki fachowej wiedzy i profesjonalnym narzędziom.

Opinia z: Google

Autor:
Renata Babrzyńska

Pan Bartek wykazał się ogromnym profesjonalizmem, świetnie doradził wybór klimatyzacji do naszego lokalu. Współpraca, kontakt i czas realizacji - miły i szybki. Polecam wszystkim!! :)

Opinia z: Google

Autor:
Łukasz Sporysz

Polecam Forest Klimatyzację, pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły i w porównaniu z innymi firmami bardzo przyzwoite ceny.

Opinia z: Google

Autor:
Monika D

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Wszystko działa bez zarzutu. Ekspresowy montaż.

Opinia z: Google

Autor:
Paweł Białas

Szybka realizacja, fachowe doradztwo, instalacja działa bez zarzutu. Fachowiec posprzątał po sobie. Same plusy

Opinia z: Google

Autor:
Szymon Star.

Świetny i profesjonalny Pan Bartek, dojazd do domu, bezpłatna konsultacja, świetny dobór klimatyzacji! Przyjechali naprawdę profesjonalni pracownicy, którzy sprawnie i czysto dokonali montażu klimatyzacji! Tak jak zastali pomieszczenie, tak je czyste pozostawili! Wszystko działa bez zarzutu. Pełen profesjonalizm gorąco polecam
Pierwsza konserwacja wykonana profesjonalnie, punktualnie, szybko, sprawnie i czysto. Klimatyzatory prezentują się doskonale, pracują jeszcze lepiej. Polecam.

Opinia z: Google

Autor:
Klaudia Srogosz

bardzo profesjonalna obsługa, szybki montaż polecam :)

Opinia z: Google

Chcesz o coś zapytać?

Zachęcamy do kontaktu osobistego w celu skonsultowania Państwa oczekiwań i potrzeb odnośnie zamontowania klimatyzacji w waszym miejscu zamieszkania.
Odpowiemy na wszystkie pytania i prostymi słowami postaramy się wytłumaczyć wszystkie zagadnienia i wątpliwości związane z instalacją klimatyzacji.

Dzwoń teraz: 795 810 600